Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Madzia to prawdziwa Perełka Lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
Może najpierw nie Cię uRZeknie słownik?A Madzi należą się gratulacje .Ma dziecko talent i niech Jej będzie lepiej w nowym domu i we własnym pokoju,o którym tak marzy.Zazdrośnicy.
przeciez napisal ktos :" niech wystapi w programie wisniewskiego "urzekla mnie twoja historia" a podpisane uzekla zamiast urzekla bo zabraklo miejsca:D tak tak gratulujmy madziuni! zrobmy wielka akcje na gwiazdke i zbierajmy kase na porsze! albo lambordżini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam fanka piosenek nie jestem, ale uwazam, że Magda słusznie wygrała. I jak ktoś pisał wcale ona nie mówiła o żadnej biedzie, od początku do końca programu była sobą a to że chce aby miec nowy dom? To znaczy, że to dziecko ma serce, nie myśli tylko o sobie. Ta skromnośc to jej talent, śpiewała sercem a nie jak plastikowa lala (Sabinka). Cycki i figure to każda dojrzała kobieta ma. Magda swój talent może rowijać a reszta może zarabiać śpiewaniem nawet na festynach. Podobał mi sie jeszcze Lisiecki i Bednarek- to też talenty, ale Magda była sobą, nie udawała. GRATULACJE MAGDALENKO:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście żałośnie zazdrośni. Aby tylko komuś lepiej nie było niż Wam. Przykre, bardzo przykre. Każdy kto krytykuje to dziecko, niech sam spróbuje swoich sił i weźmie udział w programie. Dlaczego tylko na forum gdzie Was nie widać plujecie jadem? Trzeba się cieszyć, że wygrał ktoś z Lubelszczyzny. A że ma 11 lat a nie 111 to tylko świadczy o tym, że trzeba patrzeć wokół siebie, doceniać takie dzieci i inwestowac bo nasze państwo nic jej nie zapewni. Bardzo dobrze, że ma hobby a nie siedzi non stop przed komputerem, bo takie dzieci to kaleki potem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,ze nie ma w tym nic złego ze ktoś marzy o wlasnym domu,a tym którzy tak to krytykują widze ze powodzi sie dobrze bo nigdy nie odczuli braku tego domu.dziewczyna ciężka praca zapracowała na te nagrodę,Zrezygnowała z wielu przyjemności na rzecz spiewu, by spełnić swoje marzenie i rodziny ,a to dobrze świadczy o niej ze nie myśli tylko o sobie.Przede wszystkim to dziecko ma talent lepiej jak go rozwija w taki sposob, niz marnotrawi czas przed komputerem.Magda wielkie uznanie dla Twej odwagi i talentu nie zmarnuj go. A Kamil jak jest taki dobry to jeszcze mu się uda ,bo nie zaprzeczam ładnie spiewa,ale przegrywać tez trzeba umieć z honorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Werdykt mial charakter w i z e r u n k o w y. To typowa nagroda za caloksztalt (dziecko z prowincji, ciezka praca itd., a nie rzeczywisty poziom artystyczny. Ludzie wybrali bajke wykreowana im przez TVN, m.in. poprzez sprytny zabieg wystawienia dziewczynki jako ostatniej w programie. Pokazuje to sile telewizji i mentalnosc jej odbiorcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czym kierują się krytykanci,zarzucają jej że się wzruszyła,że opowiedziała o swoich marzeniach,że się rozpłakała?Ludzie przecież to tylko d z i e c k o,co miała robić?kochane dziecko ,dobrze że wygrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze,że wygrała byłam za nią od początku...tyle dzieci co wystąpiło w tym programie i żadno z nich nie dostało szansy wygrania...przynajmniej teraz ludzie wiedzieli co wybrać...świetnie zaśpiewała pomimo,że była chora,i wystąpiła jako ostatnio to i tak dostała najwięcej głosów...Brawo dla Magdy...a tym którzy piszą głupie komentarze na jej temat niech sie 2 razy najpierw zastanowią...każdy ma marzenia,i chociaż tego dziecka marzenie się spełni,najwidoczniej Jej dużo do szczęścia ie potrzeba,tylko normalnego,ciepłego domu rodzinnego...GRATULUJĘ...i życzę dalszych sukcesów:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka ma naprawdę wielki talent. Nie jestem pewna, czy wygrałaby gdyby to tylko zależało od jury, ale jest jak jest i jest dobrze. Jedno co mi się nie podobało, ale nie ma to nic wspólnego z programem, to to, że rodzice tak chętnie skorzystają z dobrego serca dziecka i wykorzystają pieniądze na budowę domu. To rodzice mają zapewnić dom dziecku, a nie odwrotnie. Nigdy nie wiadomo, czy ta wygrana pomoże Magdzie w karierze, ani co i gdzie będzie chciała robić, mieszkać jak dorośnie. Dlatego właśnie te pieniądze powinny być wg mnie przeznaczone na realizację przyszłych planów dziecka. Można je zainwestować, ale nie wydawać na potrzeby rodziny. To, że dziecko ma dobre serce, to tylko o niej jak najlepiej świadczy. O rodzicach chęć skorzystania z darowizny od małego dziecka, już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERYK MA RACJĘ !!! PRZYKŁAD TEGO DZIECKA POKAZUJE CO MOŻĘ STWORZYĆ TELWIZYJNA MANIPULACJA SOCJOTECHNICZNA. PRZECIEŻ TO TVN POPRZEZ PRODUKOWANIE ŻEWNEGO WIZERUNKU TEJ DZIEWCZYNKI WYPRODUKOWAŁ TAKI, A NIE INNY WYNIK. WIĘKSZY OD NIEJ TALENK MIAŁO W FINALE PRZYNAJMNIEJ 3-4 UCZESTNIKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvn wcisnął 7 mln ludzi niezły kit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvn wcisnął 7 mln ludzi niezły kit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leopold napisał:
Gratulacje, chociaż Bednarek był zdecydowanie lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i śmiać mi się chce. Ja rozumiem, że niektórym podoba się jedynie lady gaga i doda, ale czasami gust sięga nieco wyżej. Mówienie, że tvn wykreowało Magdę to akurat niechęć do zauważenia jak krytycznie była oceniana przez jury, a te akurat na pewno reprezentowało tvn. Ilu jest tutaj zwolenników talentu gry na akordeonie? Zapewne niewielu, a jedną z edycji wygrał pan akordeonista, zamiast chłopaków, którzy naprawdę mieli niespotykany talent, zresztą doceniony przez inne państwa. Argumentem wówczas było to, że bracia siebie promują i wykorzystają na to pieniądze, a co zrobił pan akordeonista? No właśnie. Występowanie jako ostatni/a nie jest akurat dobre, bo znacznie skraca czas otrzymywania sms-ów od telewidzów, więc zamiast może głównie krytykować, zacząć się cieszyć, że wygrał ktoś stąd. Nie przepadam za USA, ale zobaczcie jak Amerykanie promują siebie w filmach wszelkiego rodzaju. Są zawsze najlepsi. Zawsze ratują świat od zagłady. I chociaż nie wiedzą gdzie leży większość państw, to jednak nie krytykują sami siebie, bo zrobią to za nich inni, ale uważają siebie nawzajem za najlepszych. Może skoro bierzemy z innych tyle durnych przykładów, to skorzystajmy z tego i zacznijmy dostrzegać w rodakach to co najlepsze i cieszmy się, że dziewczynka wygrała, bo ma faktycznie talent bez względu na to, czy jej repertuar się komuś podoba, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się Kamil był lepszy! Ale zostawmy wokalistów tego finału, którzy absolutnie zdeklasowali pozostałych uczestników i weźmy pod uwagę wokalistki, które były bardzo zdolne, dojrzałe do wygranej i zasługiwały na wygraną napewno bardziej niż Magda, która wypadła bardzo słabo i blado w porównaniu z innymi nie ujmując jej talentu. Moim zdaniem wygrała ponieważ była słodka mała wrażliwa i biedna. W moim odczuciu to zdecydowanie za mało żeby przyznać taką nagrodę, której zresztą nie będzie umiała ani też mogła wykorzystać.Powinna być przeprowadzana wśród uczestników selekcja wiekowa, bo przecież łatwiej jest jedenastolatce zdobyć sympatię widzów i niekoniecznie chodzi tu o talent. Jednym słowem PORAŻKA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUZIA napisał:
Nie znacie się to zamilczcie KAMIL BEDNAREK JEST WIELKI A NIE TA SMARKULA!!!!!!!!!!!!!!!
Twoja wypowiedz swiadczy o twojej wielkiej glupocie i ze jestes bezczelny wiec sie nie odzywaj.znawca jeden sie znalazl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Czytam te komentarze i śmiać mi się chce. Ja rozumiem, że niektórym podoba się jedynie lady gaga i doda, ale czasami gust sięga nieco wyżej. Mówienie, że tvn wykreowało Magdę to akurat niechęć do zauważenia jak krytycznie była oceniana przez jury, a te akurat na pewno reprezentowało tvn. Ilu jest tutaj zwolenników talentu gry na akordeonie? Zapewne niewielu, a jedną z edycji wygrał pan akordeonista, zamiast chłopaków, którzy naprawdę mieli niespotykany talent, zresztą doceniony przez inne państwa. Argumentem wówczas było to, że bracia siebie promują i wykorzystają na to pieniądze, a co zrobił pan akordeonista? No właśnie. Występowanie jako ostatni/a nie jest akurat dobre, bo znacznie skraca czas otrzymywania sms-ów od telewidzów, więc zamiast może głównie krytykować, zacząć się cieszyć, że wygrał ktoś stąd. Nie przepadam za USA, ale zobaczcie jak Amerykanie promują siebie w filmach wszelkiego rodzaju. Są zawsze najlepsi. Zawsze ratują świat od zagłady. I chociaż nie wiedzą gdzie leży większość państw, to jednak nie krytykują sami siebie, bo zrobią to za nich inni, ale uważają siebie nawzajem za najlepszych. Może skoro bierzemy z innych tyle durnych przykładów, to skorzystajmy z tego i zacznijmy dostrzegać w rodakach to co najlepsze i cieszmy się, że dziewczynka wygrała, bo ma faktycznie talent bez względu na to, czy jej repertuar się komuś podoba, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Szkoda, że Magda wygraną odda rodzicom, a oni wsadzą w dom. Przez swoją biedę dziewczyna straci wygraną, a powinna ją przeznaczyć na swoją edukację.
masz rację, to rodzice winni zapewnić jej dom, nie rozumiem jak można zakładać rodzinę i żyć kosztem własnych dzieci. Te pieniądze winny być włożone na dobrą lokatę a także z niej kończyć dobra szkolę i w przyszłości zapewnić sobie byt. Przynajmniej utrzymanie jej rodzicom odejdzie, to niech się cieszą, ze maja tak zdolną córkę, która sama o siebie umie zadbać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko tu nie chodzi o dobór repertuaru a trzeźwą ocenę umiejętności Magdy konkurentów bądźmy obiektywni odstawmy na bok współczucie dla biedy i słabość do małoletnich wykonawców oceńmy talenty pozostałych uczestników, którzy absolutnie byli od Magdy lepsi. O wygranej zadecydował nie talent a cała oprawa, która towarzyszyła małej i wielkodusznej dziewczynce, która kupi dla rodziców dom, ot kryteria oceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
nie lubilam jej:/ wnerwiala mnie, ze niby taka skromna a specjalnie opwiadala do kamery: "jak mi zle, jaka ja biedna itd" ladna dziewczynka, utalentowana ale wkurzala mnie wlasnie tyli ckliwymi opowiastkami:/ kamil brednarek, patrycja malinowska czy lisiecki piotr to OSOBOWOSCI!!! a ona??? ladna , fajna , niby skromna ale wnerwiajaca tymi opowiesciami o "marzeniach o lepszych zyciu i w wiekszym domu" powinna sie wstydzic tych opowiesci, zreszta za pare lat bedzie sie wstydzic, ze tak nabierala na litosc
Żenada! Zazdrościcie tej dziewczynce głosu i talentu i takie w konsekwencji są wasze jadowite wypowiedzi! Bednarki, Malinowskie, Lisieckie czy jaszki topionki przy takim talencie jakta mała! Wyszli, wyskrzeczeli angielskie kawałki i wielki talent - a czemu po angielsku? Bo duża część naszego społeczeństwa nie kuma tego języka i można fałszować jak ta lala! Czemu nie zmierzyli się z polskim repertuarem? Bo wili by się przy głosie Magdy tak samo jak w tej chwili wiją się wasze jadowite wypowiedzi na jej temat! Macie lepsze głosy i apetyt na 300 tys.? -następna edycja pewnie będzie więc nic straconego! Zasrana polska zazdrość i nic więcej i właśnie to jest godne politowania a nie Magda! Madziu gratuluję - sama na ciebie głosowałam tak jak cała moja rodzina. Janów Lubelski z Tobą kochana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...